Haber

Çankaya’nın İşçileri Bayram Temizliğinde

Çankaya Belediyesi Temizlik Çalışanları bayram boyunca her köşeyi temizlemeye devam ediyor. Çankaya Belediyesi ekipleri, temizlik ve çöp toplama çalışmalarının yanı sıra pazar ve ibadethanelerin temizlik ve dezenfekte çalışmalarını düzenli olarak gerçekleştiriyor.

Çankaya Belediyesi 7/24 sürdürdüğü günlük temizlik ve çöp toplama çalışmalarına bayramda da devam etti. Mahalle, pazar yeri ve ibadethanelerdeki geniş alanlarda toplu temizlik çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, plan dahilinde ev eşyası ve budama artıklarını da topluyor. Konteynerleri ve çevresini yıkayarak kötü koku ve sinek oluşumunu engelleyen temizlik ekipleri, kullanımı kolay kompozit çöp poşetlerini de sıklıkla değiştiriyor.

İlçe genelinde çöp toplama ve sokak temizliği çalışmalarını sistemli bir şekilde sürdüren Çankaya Belediyesi, toplu temizlik ile sağlıklı bir kentsel çevre oluşturmak için çalışıyor. Vatandaşların sağlıklı ortamlarda alışveriş yapabilmesi amacıyla pazar yerlerinde yürütülen temizlik ve dezenfekte çalışmaları bölgenin ve pazarın durumuna göre gece gündüz devam ediyor. Ekipler ayrıca vatandaşların namazlarını kıldıkları mescitleri de önceden belirlenmiş bir program dahilinde hijyenik hale getiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

esenyurt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu